Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

 NS MAS

 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Programový výbor - volba 26.2.2015

 

Člen (název / jméno) Zástupce (jméno) Zájmová skupina
 Město Hulín  Mgr. Roman Hoza  Rozvoj obcí
 Obec Skaštice  Bc. Richard Novák  Rozvoj obcí
 Obec Tlumačov  Mgr. Rajmund Huráň  Rozvoj obcí

 Sportovně střelecký klub 

 JUNIOR Chropyně

 Martin Střecha  Sportovní a zájmové spolky
 SDH Karolín  Roman Skácel  Sportovní a zájmové spolky
 MONT-KOVO, spol. s r.o.  Richard Dostál  Podnikatelské subjekty
 Radomír Zlámal  Radomír Zlámal  Zemědělství

 

Monitorovací výbor - volba 26.2.2015

 

Člen (název / jméno) Zástupce (jméno) Zájmová skupina
 Obec Sulimov Mgr. Zdeněk Dvořák  Rozvoj obcí

 KYNOLOGICKÝ KLUB

 TECHNOPLAST CHROPYNĚ

 Ing. Vladimír Blažek  Sportovní a zájmové spolky
 Zemědělský podnik Kvasicko, a.s.   Ing. Vojtěch Kubík  Zemědělství

 

Výběrová komise - volba 26.2.2015

 

Člen (název / jméno) Zástupce (jméno) Zájmová skupina
 Město Chropyně  Ing. Jiří Rosecký  Rozvoj obcí
 Obec Břest  Jaromír Navrátil  Rozvoj obcí
 Obec Kvasice  Ing. Richard Šiška  Rozvoj obcí

 Sportovní klub SPARTAK Hulín

 Ing. Pavel Janečka  Sportovní a zájmové spolky
 Jezdecký klub RAMIR, o.s.  Radana Hanáčková  Sportovní a zájmové spolky
 Marek Pecha  Marek Pecha  Drobní živnostníci
 Raven Trading s.r.o.  Aleš Přinosil  Podnikatelské subjekty

 

Výběrová komise - volba 1.12.2016

 

Člen (název / jméno) Zástupce (jméno) Zájmová skupina
 Město Chropyně  Ing. Jiří Rosecký  Rozvoj obcí
 Obec Břest  Jaromír Navrátil  Rozvoj obcí
 Obec Kvasice  Ing. Richard Šiška  Rozvoj obcí

 Sportovní klub SPARTAK Hulín

 Ing. Pavel Janečka  Sportovní a zájmové spolky
 Jezdecký klub RAMIR, o.s.  Radana Hanáčková  Sportovní a zájmové spolky
 Marek Pecha  Marek Pecha  Drobní živnostníci
 Raven Trading s.r.o.  Aleš Přinosil  Podnikatelské subjekty

 

Výběrová komise - volba 6.12.2017

 

Člen (název / jméno) Zástupce (jméno) Zájmová skupina
 Město Chropyně  Ing. Jiří Rosecký  Rozvoj obcí
 Obec Břest  Jaromír Navrátil  Rozvoj obcí
 Obec Kvasice  Lubomír Musil  Rozvoj obcí

 Sportovní klub SPARTAK Hulín

 Ing. Pavel Janečka  Sportovní a zájmové spolky
 Jezdecký klub RAMIR, o.s.  Radana Hanáčková  Sportovní a zájmové spolky
 Marek Pecha  Marek Pecha  Drobní živnostníci
 Raven Trading s.r.o.  Aleš Přinosil  Podnikatelské subjekty

 

Výběrová komise - volba 11.12.2018

 

Člen (název / jméno) Zástupce (jméno) Zájmová skupina
 Město Chropyně  Ing. Jiří Rosecký  Rozvoj obcí
 Obec Břest  Jaromír Navrátil  Rozvoj obcí
 Obec Kvasice  Lubomír Musil  Rozvoj obcí

 Sportovní klub SPARTAK Hulín

 Ing. Pavel Janečka  Sportovní a zájmové spolky
 Jezdecký klub RAMIR, o.s.  Radana Hanáčková  Sportovní a zájmové spolky
 Marek Pecha  Marek Pecha  Drobní živnostníci
 Raven Trading s.r.o.  Aleš Přinosil  Podnikatelské subjekty