Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

 NS MAS

 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zakladatelé společnosti

Zakladatelé společnosti Jižní Haná o. p. s. se dohodli, že v případech, kdy zakladatelé podle zákona, zakladatelské smlouvy, popřípadě statutu společnosti mohou nebo mají činit úkony ve vztahu ke společnosti nebo ke členům jejich orgánů, budou tuto pravomoc vykonávat formou kolektivního rozhodování na společné schůzi zakladatelů

Všichni zakladatelé jsou členy společné schůze zakladatelů.

Dne 22. června 2020 společná schůze zakladatelů přijala nové členy společnosti, kterými se stvávají obce Kyselovice a Kurovice. 

 

SPOLEČNÁ SCHŮZE ZAKLADATELŮ (SEZNAM ZAKLADATELŮ)

aktualizovaný stav ke dni 22.06.2020

č.

Zakladatel (název / jméno)

Statutární orgán

(jméno a příjmení)

1

 Město Hulín

  Mgr. Roman Hoza

2

 Město Chropyně

  Ing. Věra Sigmundová

3

 Obec Tlumačov

  Petr Horka

4

 Obec Kvasice

  Ing. Dušan Odehnal

5

 Obec Skaštice

  Jaromír Přikryl, DiS.,

6

 Obec Břest

  Jaromír Navrátil

7

 Obec Sulimov

  Mgr. Zdeněk Dvořák

8

 Obec Karolín

  Ondra Martin

9

 Obec Bělov

  Jiří Přecechtěl

10

 Obec Kyselovice

  Ing. Radim Vlasatý

11

 Obec Kurovice

  Mgr. Lenka Koutná

12

 KOMBYT SERVIS, s.r.o.

  Antonín Huťka

13

 Zemský hřebčinec Tlumačov, s. p. o.

  Ing. David Olejníček

14

 Sportovní klub SPARTAK Hulín

  Ing. Pavel Janečka

15

 ZO ČSOP VIA Hulín

  Mgr. Jiří Janál

16

 Sportovně střelecký klub JUNIOR Chropyně

  Martin Střecha

17

 Sbor dobrovolných hasičů Tlumačov

  Jan Šnajdr

18

 Rodinné centrum Kalíšek

  Mgr. Barbora Plisková

19

 TJ Skaštice

  Ing. Richard Novák

20

 SPORTOVNÍ KLUB BŘEST

  Jaroslav Buček

21

 Kynologický klub Chropyně

  Hana Lučanová

22

 Sbor dobrovolných hasičů Sulimov

  Markéta Kozelská

23

 Sbor dobrovolných hasičů Karolín

  Roman Skácel

24

 Jezdecký klub RAMIR, o.s.

  Bc. Radana Hanáčková

25

 Pavel Baďura

  Pavel Baďura

26

 Radomír Zlámal

  Radomír Zlámal

27

 Josef Sigmund

  Josef Sigmund

28

 Zemědělský podnik Kvasicko, a.s.

  Ing. Vojtěch Kubík

29

 Raven Trading, s.r.o.

  Aleš Přinosil

30

 Marek Pecha

  Marek Pecha

31

 ERMONTA s.r.o.

  Ing. Václav Hladil

32

 MONT-KOVO, spol. s r.o.

  Karel Zavadil

33

 Pavel Zavadil

  Pavel Zavadil

34

 Lubomír Brázdil

  Lubomír Brázdil

35

 Blanka Vojtková

  Blanka Vojtková